ČIA – „NEDIS“

Mūsų bendrovė – viena iš pirmaujančiųjų Europos vartotojų elektroninės įrangos ir reikmenų rinkoje, turinti daugiau kaip 30 metų patirtį. Mums priklauso devyni prekės ženklai, didmena prekiaujame daugiau kaip 300 kitų įmonių prekių ženklais pažymėtais gaminiais, įskaitant išskirtinius ir licencijuotuosius. Bendrovė siūlo puikios kokybės gaminius už patrauklią kainą, teikia konkurencingas pristatymo paslaugas, jos prekių asortimentą sudaro naujoviškiausi gaminiai. Mūsų verslas grindžiamas atsakinga partneryste visoje tiekimo grandinėje, tai sudaro galimybes uždirbti visiems šioje veikloje dalyvaujantiems partneriams. Derindami siekius ir trisdešimties metų patirtį, esame atsakingi ir patikimi partneriai, galintys suteikti pelnytą pardavimo galią mažmena prekiaujančioms įmonėms.

FAKTAI IR SKAIČIAI

Logistikos faktai ir skaičiai
Pažangiausiomis technologijomis aprūpintas paskirstymo centras bendrovei NEDIS suteikia išskirtinį logistikos pajėgumą, garantuojantį, kad visi jūsų užsakymai bus pristatyti per 48 valandas. Kartu su dviem greta vienas kito stovinčiais pasagos formos sandėliais paskirstymo centras užima 22 300 m2. Jame dirba 18 automatinių kranų, pagal užsakymą pagaminta sandėlių tvarkymo sistema (STS) ir naujoviška dinaminė surinkimo sistema. Visi šie pažangiausių technologijų sprendimai kartu užtikrina 2 000 užsakymų per valandą sutvarkymo pajėgumą. Dėl šio išskirtinio logistikos pajėgumo pasiekiamas didžiausias tikslumas (ne mažiau kaip 99,9 proc).

Tiesioginio pristatymo privalumai
Tiesioginis pristatymas – puikus sprendimas tiems 40 proc. klientų, kurie išeina iš parduotuvės nusivylę, nes sandėlyje nebuvo jų norimos prekės. Galite užsakyti tiesiai iš didžiulių NEDIS atsargų, ir prekė bus pristatyta jūsų kliento adresu. Ją atveš per 48 valandas, pristatymo pranešime bus nurodytas jūsų bendrovės pavadinimas. Ši paslauga jūsų laukiantį klientą paverčia patenkintu ir grįžtančiu klientu.
Internetinės parduotuvės taip pat pripažįsta didelę tiesioginio pristatymo suteikiamą pardavimo galią.
Kartu su plačiu NEDIS prekių asortimentu ši paslauga yra sėkmingas derinys internetinės prekybos verslo įmonėms. Teikiant šią paslaugą, jūsų klientai ne tik visada randa geriausią iškilusių sunkumų sprendimą, bet ir randa prekę savo pašto skyriuje po dviejų dienų.

Tvarumo faktai ir skaičiai
Kadangi NEDIS yra aktyvi, ateitimi besirūpinanti bendrovė, ji įsipareigoja visuomenei ir aplinkai.
Todėl NEDIS siekia, kad būtų kuriami aplinkai nekenksmingi gaminiai, atitinkantys naujausius gamybai skirtus tarptautinius ir vietos įstatymus. Čia rasite mūsų tvarios pardavimo galios pavyzdžių.

RoHS ir REACH
NEDIS visuomet daro viską, ką gali, kad atitiktų teisinius RoHS (Pavojingų medžiagų naudojimo apribojimų) direktyvos ir REACH (Cheminių medžiagų registracijos, įvertinimo ir autorizacijos) reglamento reikalavimus. Šiuose teisės aktuose nurodyti griežti teisiniai tam tikrų medžiagų naudojimo Europos Sąjungoje parduodamuose gaminiuose apribojimai. Atitikdama RoHS ir REACH reikalavimus, bendrovė NEDIS prisiima atsakomybę ir prisideda prie aplinkos, visuomenės sveikatos bei saugos gerinimo.

Ekologiškai tvarus augimas
HQ ženklas užtikrina, kad NEDIS jums siūlo ekologišką pardavimo galią. Platų HQ ženklu žymimų gaminių asortimentą sudaro energiją taupiai vartojantys, šiltą šviesą skleidžiantys šviesos diodų apšvietimo reikmenys, ličio akumuliatoriai, kurių eksploatavimo trukmė 7 kartus ilgesnė nei šarminių, saulės elementai ir parengties režimu veikiantys elektros prietaisų automatinio atjungimo įtaisai. Taip NEDIS sukuria galimybes išplėsti tvarų energijos taupymą.

Nuoseklumas nuo pradžios iki galo
NEDIS nori savo verslą organizuoti taip, kad pasiektų aukščiausią nuoseklumo lygį. Todėl dalyvaujame „Žaliojo pašto“ (angl. Green Mail) iniciatyvoje. Dalyvaudama šioje iniciatyvoje, NEDIS siekia galimybės apskaičiuoti ir kompensuoti CO2 kiekius, išmetamus gabenant visą savo korespondenciją ir siuntas.
Iniciatoriai padvigubina apskaičiuotą sunaudojamų pinigų kiekį ir aukoja juos keliems CO2 mažinimo projektams.

Atsakomybė už savo darbą
Mūsų darbuotojai – brangiausias mūsų turtas.Štai kodėl NEDIS nuolat tikrina savo fabrikus, ar šie atitinka griežtus įmonės socialinės atsakomybės politikos reikalavimus. Akivaizdu, kad bendrovė neleidžia dirbti vaikams, tačiau taip pat didelis dėmesys skiriamas darbo sąlygoms mūsų paskirstymo centruose.
Naujausiomis technologijomis aprūpintame ir efektyviai veikiančiame sandėlyje darbo sąlygos gali būti pavojingos. Bendrovė NEDIS pasižada padaryti viską, kad visada užtikrintų visapusišką savo darbuotojų ir lankytojų saugumą.

Visapusiška kontrolė
Visoms NEDIS prekėms taikomi griežti kokybės reikalavimai. Tiekimo grandinėje gamintojai parenkami labai atidžiai, o atvežtų prekių kokybę tikrina griežta kokybės kontrolė. Tačiau, nepaisant visų šių saugumo priemonių, laikui bėgant kai kurie gaminiai gali nebeatitikti tam tikrų reikalavimų. Šiais itin retais atvejais bendrovė NEDIS visada pirmenybę teikia klientų ir vartotojų saugumui ir nedelsdama pateikia pranešimą apie saugą arba, jei reikia, atšaukiamąjį raštą.

Mūsų skaičiai

  • Bendrovė NEDIS pristato apie 100 naujų gaminių per mėnesį.
  • Bendrovei NEDIS priklauso 9 prekės ženklai.
  • Bendrovė NEDIS taip pat platina 300 kitų prekės ženklų, įskaitant išskirtinius ir turinčius licencijas.
  • Šiuo metu bendrovėje NEDIS dirba daugiau kaip 350 žmonių.
  • Bendrovė prekes tiekia daugiau kaip 50 000 mažmenininkų Europoje.
  • NEDIS aprūpina daugiau kaip 250 didmenininkų 50 šalių.
  • 17 šalių NEDIS turi vietos atstovybes ir paskirstymo centrus.