ČIA – „NEDIS“

Mūsų bendrovė – viena iš pirmaujančiųjų Europos vartotojų elektroninės įrangos ir reikmenų rinkoje, turinti daugiau kaip 30 metų patirtį. Mums priklauso devyni prekės ženklai, didmena prekiaujame daugiau kaip 300 kitų įmonių prekių ženklais pažymėtais gaminiais, įskaitant išskirtinius ir licencijuotuosius. Bendrovė siūlo puikios kokybės gaminius už patrauklią kainą, teikia konkurencingas pristatymo paslaugas, jos prekių asortimentą sudaro naujoviškiausi gaminiai. Mūsų verslas grindžiamas atsakinga partneryste visoje tiekimo grandinėje, tai sudaro galimybes uždirbti visiems šioje veikloje dalyvaujantiems partneriams. Derindami siekius ir trisdešimties metų patirtį, esame atsakingi ir patikimi partneriai, galintys suteikti pelnytą pardavimo galią mažmena prekiaujančioms įmonėms.

MISIJA IR VIZIJA

NEDIS suteikia pardavimo galią

Mūsų vizija

NEDIS darbuotojai nori būti geriausi iš geriausių vartotojų elektroninės įrangos ir reikmenų rinkoje bei gauti puikų pelną. Norime to pasiekti puikiai dirbdami ir per išvystytą atsidavusių mažmeninių pardavėjų tinklą galutiniams vartotojams siūlydami platų gaminių asortimentą. Tvirtai tikime, kad didžiausios sėkmės pagrindas – abipusė partnerystė, pasiekta patikimai ir tvirtai bendradarbiaujant. Nes tik dirbdami petys į petį, nuolat keisdamiesi idėjomis ir iššūkiais, mes patys ir mūsų partneriai išliekame budrūs ir susikaupę.

Mūsų tikslas

Tvirtai tikėdami abipusės partnerystės nauda, įtraukiame visus partnerius ieškodami geriausių sprendimų ir gerą uždarbį garantuojančių galimybių. Todėl dirbame ne tik savo partneriams: dirbame kartu su jais, nuoširdžiai gerbdami visus dalyvaujančiuosius. Tik dirbdami kartu visoje tiekimo grandinėje, savo pramonės šaką ir jos plačias galimybes galime apžvelgti iš įvairių pusių.
Platesnis požiūris mums ir mūsų partneriams suteikia įkvepiančias ir naujoviškas priemones bei šiai pramonės šakai geriausius sprendimus, užtikrinančius našų darbą, o mūsų verslui – sėkmę.

Mūsų ateitis

Ateitis susijusi su mūsų vaidmens, kaip naudingą padėtį vartotojų elektroninės įrangos ir reikmenų rinkoje užimančio gerai žinomo tarptautinio veikėjo, stiprinimu. Siekdami šio tikslo, investuosime į dar sėkmingesnę pardavimo galią, dėmesį sutelkdami į išmaniąsias naujoves ir siūlydami dar strategiškiau parinktus prekių ženklus. Užtikrinsime jums dar geresnius kainų skirtumus ir suteiksime daugiau pardavimą stiprinančių galimybių. Ir galiausiai, tačiau neapsiribojant: suteiksime jums ir visiems kitiems mūsų vertinamiems partneriams didžiausią pardavimo galią.