Sweex

NEDIS didžiuojasi galėdama pristatyti naujausią prekės ženklą: Sweex. Tai Olandijos prekės ženklas, sukurtas 2002 metais, palčiai žinomas kaip toks daugiau nei 40 šalių, gaminiai su šiuo ženklu pristatomi tūkstančiuose gerai žinomų prekybos tinklų. Vienas pamatinių Sweex principų yra tai, kad nuolat ieškoma būdų gerinti vartotojų atsiliepimus, investuojant į kokybę ir geresnes technologijas.

Gaminių asortimentas
Visame savo asortimente Sweex pabrėžia patogumą vartotojui. Rezultatas - prieinami ir labai patikimi gaminiai, kuriais lengva naudotis. Gaminiai turi gerą kainos ir kokybės reputaciją, tai ką matote, tai ir gausite. Dėmesys kreipiamas ne tik į specifikacijas, taip pat į gaminių išvaizdą ir pajautimą, o gaminiai niekada nebūna paprasti, visada siūloma kas nors ypatingo.

Pristatymas parduotuvėje
Gaminiai pateikiami spalvotoje pakuotėje, kuri iškart patraukia pirkėjo dėmesį. Pakuotės yra skaidrios ir patrauklios, įprastinės Sweex spalvos užtikrina išskirtinumą lentynose. Pateikimo parduotuvėje išvaizda ir pojūtis pabrėžia patikimumą ir prieinamumą.

Per NEDIS tinklą Sweex siūlo madingo dizaino, originalius, aukštos kokybės gaminius prieinamomis kainomis.